Wynajem przyczepy reklamowej

Wynajem przyczepy reklamowej

4 Sie 2015

Przyczepa reklamowa jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia długotrwałych kampanii reklamowych w miastach do 150 000 mieszkańców. Wszechstronność przyczepy umożliwia zarówno montaż banerów reklamowych jak i również wyklejenie jej typowym plakatem.

 Gwarantowana jest dwustronna powierzchnia reklamowa o łącznej powierzchni 24,5 m², która nie może przejechać niezauważona. Dzięki mobilnej reklamie zyskujesz dużą powierzchnię reklamową, dajesz się zauważyć i zaistnieć w świadomości potencjalnych Klientów oraz wzmocnisz wizerunek swojej firmy. Mobilna przyczepa reklamowa daje możliwość dotarcia w każde miejsce i o każdej porze. Podejmując współpracę gwarantujemy Tobie wspólne wybranie najkorzystniejszej lokalizacji ekspozycji reklamy jak i optymalny czas dla jej prezentowania.

Długofalowo prowadzona kampania reklamowa z pewnością przyczyni się do rozpoznawalności Twojej firmy w środowisku lokalnym jak i przełoży się na większą ilość zadowolonych Klientów

POBIERZ OFERTĘ

Umów się na spotkanie

Doradzimy i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojej firmy!

O agencji

Jesteśmy interaktywną agencją marketingu i reklamy działającą na terenie Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w zintegrowanej komunikacji marketingowej - łączymy strategię, spójne działania  ATL i BTL, interakcję, socialmedia, eventy.

Kontakt

Central Media Polska
al. Niepodległości 90
64-920 Piła
NIP: 764-020-04-38
tel. + 48 720 880 110
biuro@centralmedia.pl

Tagi

film fotografia gadżety reklamowe grafika reklamowa logotypy materiały reklamowe

Newsletter