3 Sie 2015 oferta

Pyszne krówki reklamowe to fantastyczna forma promocji! Słodka krówka ze względu na swoją powierzchnię reklamową jest idealną wizytówką, a także niezwykle miłym i słodkim upominkiem!

3 Sie 2015 oferta

Wiosna, lato i wczesna jesień to okres wspólnej, bajecznej zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy jesteśmy jej spragnieni, wszyscy czekamy na piękną, słoneczną pogodę i możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach.

3 Sie 2015 oferta

Strona internetowa jest najpopularniejszym narzędziem marketingu internetowego. Zapewnia całodobowy przekaz informacji na temat prowadzonej działalności, a dzięki temu jest jedną z najbardziej efektywnych form reklamy.

4 Sie 2015 oferta

Przyczepa reklamowa jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia długotrwałych kampanii reklamowych w miastach do 150 000 mieszkańców. Wszechstronność przyczepy umożliwia zarówno montaż banerów reklamowych jak i również wyklejenie jej typowym plakatem.

3 Sie 2015 oferta

Szukasz sposobu na pozyskanie Klientów i zwiększenie poziomu sprzedaży? Pokaż różnorodność i niepowtarzalność oferowanych przez Ciebie produktów i usług! Poinformuj wszystkich, gdzie dokładnie znajduje się Twoja Firma!

4 Sie 2015 oferta

Airwall jako mobilny pneumatyczny nośnik reklamy jest bardzo szybki w montażu, łatwy w transporcie i w stosunku do jego gabarytów jest lekki i efektowny.

1 Mar 2017 oferta

Oferujemy Państwu całoroczny wynajem Ekranów LED wraz z kamerową realizacją wydarzeń na żywo. Posiadamy ekrany wewnętrzne oraz zewnętrzne w doskonałej rozdzielczości  emitowanego obrazu. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą wynajmu na 2017 rok.

Umów się na spotkanie

Doradzimy i pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojej firmy!

O agencji

Jesteśmy interaktywną agencją marketingu i reklamy działającą na terenie Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w zintegrowanej komunikacji marketingowej - łączymy strategię, spójne działania  ATL i BTL, interakcję, socialmedia, eventy.

Kontakt

Central Media Polska
al. Niepodległości 90
64-920 Piła
NIP: 764-020-04-38
tel. + 48 720 880 110
biuro@centralmedia.pl

Tagi

film fotografia gadżety reklamowe grafika reklamowa logotypy materiały reklamowe

Newsletter